Дитячі безпружинні матраци

Детские безпружинные матрасы

Вид: Список / Сетка
На странице:
Модель BEMBI - матрац для дітей, вироблений компанією Матролюкс. Його відносно простий склад приховує масу достоїнств. Єдиним наповнювачем в цій моделі виступає високощільний пінополіуретан. Цей штучний матеріал володіє достатньою пружністю, щоб підтримувати як хребет, так і все ті..
1 341грн.
На основе 0 отзывов.
Дитячий матрац BEMBY light від фірми Матролюкс виконаний у вигляді моноблоку з високощільного пінополіуретану. Завдяки міцності і надійності цього матеріалу матрац буде служити довго, не втрачаючи своєї якості. Матрац має наповнення пористої структури та чохол, виконаний з натуральної бавовн..
643грн.
На основе 0 отзывов.
Матрац BIMBO від бренду Матролюкс стане відмінним придбанням дитячу спальню не залежно від віку дитини. Обидві сторони матраца можуть служити для здорового і комфортного сну малюка. Основний наповнювач цієї моделі - пінополіуретан підвищеної щільності - забезпечує необхідну підтрим..
1 207грн.
На основе 0 отзывов.
BUNNY Kokos 2 in 1 - дитячий двосторонній матрац з різною жорсткістю сторін. У цій моделі успішно поєднані природні і високоякісні синтетичні матеріали: спресоване кокосове волокно (койра) і еластичний пінополіуретан. Пружна і жорстка койра просочена латексомпропускає повітря, сприяючи ..
2 016грн.
На основе 0 отзывов.
BUNNY Latex-kokos 2 in 1 - дитячий двосторонній матрац від компанії Матролюкс з різною жорсткістю сторін. Два основних наповнювачі моделі - кокосова койра і перфорований природний латекс. Більш жорстка поверхня з кокосової койри ідеально підійде в перші роки для формування здорового хре..
2 786грн.
На основе 0 отзывов.
Матрац DAISY - двосторонній помірно м’який дитячий ортопедичний матрац, у виготовленні якого використані тільки екологічно безпечні і гіпоалергенні матеріали, втім, як і у всій продукції українського бренда Матролюкс.У складі  цієї моделі - латекс і просочене латексом волокно кокос..
2 358грн.
На основе 0 отзывов.
Матрац LAGUNA від Матролюкс ідеально поєднує в собі твердість кокосової койри і пружну м'якість пінополіуретану.  Жорстка основа з кокосової  койри сприяє кращому збереженню первозданної форми виробу. Твердість цього природного матеріалу компенсується з обох сторін шарами..
1 652грн.
На основе 0 отзывов.
Дитячий матрац LILY Latex - ортопедичний матрац виробництва фірми Матролюкс, виконаний з натуральних матеріалів, які не викликають алергію. Єдиним наповнювачем в цій моделі виступає природний латекс. Еластичність і пружність цього матеріалу сприяє правильному положенню тіла Вашого малюк..
3 217грн.
На основе 0 отзывов.
Матрац MINI LALA - дитячий ортопедичний матрац, підходить як для немовлят, так і для підлітків. Завдяки збалансованому наповненню ця модель надає правильної підтримки спинному відділу дитини під час сну. Верхніми шарами обох сторін матрацного «пирога» є спанбонд, нетканий матеріал підвищеної..
1 933грн.
На основе 0 отзывов.
Матрац PIXY - дитячий ортопедичний матрац від фірми Матролюкс  виготовлений лише з безпечних гіпоалергенних матеріалів. Різна м’якість сторін дає можливість обирати комфортні умови сну для кожної дитини. Латексована кокосова койра - це цілком природний наповнювач, пружність і ..
2 345грн.
На основе 0 отзывов.
Матрац для дітей PANDA складається з двох шарів пінополіуретану, розділених шаром кокосового волокна. Така комбінація наповнювачів робить матрац м'яким і пружним одночасно, що дуже важливо для розвитку  малюка і правильного формування скелету зростаючого організму. Кокосова койра в сере..
1 706грн.
На основе 0 отзывов.
Матрац RIKKY Kokos від компанії Матролюкс - це двосторонній дитячий матрац з прекрасними ортопедичними властивостями. Одним з основних наповнювачів цієї моделі є кокосова койра. Цей матеріал допомагає зберігати форму матраца і продовжує термін експлуатації всього виробу. Основа спального міс..
1 955грн.
На основе 0 отзывов.
SIMBA Latex-kokos - дитячий матрац від фірми Матролюкс,  виконаний у відповідності з високими стандартами якості та безпеки. Кокосова койра в його основі створює належну пружність та помірну жорсткість спального місця, що вельми корисно для дитячого несформованого хребта. Кокосове ..
3 252грн.
На основе 0 отзывов.
Матрац TEDDY Kokos  забезпечить Вашому малюку безпечний і комфортний сон. При його виготовленні застосовуються тільки натуральні матеріали, що не викликають алергії. Кокосове койра забезпечує пружну, еластичну основу для спальної поверхні, і, в той же час є достатньо жорсткою, щоб ..
2 480грн.
На основе 0 отзывов.
Матрац UMKA виробництва фірми Матролюкс - це дитячий двосторонній матрац з різною жорсткістю сторін. З одного боку він наповнений кокосовим волокном, котре створює помірно жорстку спальну поверхню, що позитивно впливає зростаючий скелет дитячого організму. Щільне пінополіуретанове ..
1 733грн.
На основе 0 отзывов.

Быстрый заказ
Пожалуйста, укажите имя и свой номер телефона, чтобы мы могли связаться с Вами